hoşgeldiniz


28 Eylül 2012 Cuma

Tatil faaliyetleri;

merhaba,uzun bir ara verdikten sonra tekrar burda olmak çok güzel..bu yaz tatilde yaptığım çiçeklerimle başlamak istedim...Kimisi toka,kimisi saç bandı oldu..bir de kızıma kolye..


                                      boyunluk                                bileklik

                                    bileklik
küçük bir tezgah bile açtım kaynarpınarda ürünlerim için.çocuklar çok heyecanlandı ,değişiklik oldu onlara da;
     
 bu vesileyle çok güzel bir de dostum oldu .Sevgili Günnur ile tanıştım.Bir çok ortak yönümüz olduğunu öğrendik ..Onun da elemeğine olan sevgi ve ilgisi çok büyük.Yaptığı güzel ürünlerin resimlerini de paylaşıcam en yakın zamanda..İzmirdeki arkadaşıma çok sevgiler gönderiyorum burdan ve şu anda hasta olan oğluna çok geçmiş olsun ,umarım çabucak iyileşir ..

Kaynarpınardaki tatilim çok dinlendirici oldu,ben galiba bu beldeye aşığım,uzun bir tatil yapmama rağmen ayrılmam çok zor oldu..Havası çok temiz,ordayken hiç ilaç kullanmadım,doğası zaten muhteşem,denizi çok temiz mis gibi..İstanbula adapte olmam çok zor oldu diyebilirim.
              zeytin ağaçları içindeki bahçemiz ve çiçeklerim;bahçemizdeki derme çatma salıncaklar huzur veriyordu baktıkça,çocukların mutluluk sembolü salıncaklar;


bizim için çok özel olan koy,çocuklar oraya kocataş ismini taktılar kocaman bir kaya var denizin içinde,bizim özel plajımız öyle sakin ki..


baba kızın plaj faaliyetleri;


eee buralara gelip de çeşme ve alaçatıya uğramasak olmazdı tabi.Birazcık kalabalık ve gürültü lazım o kadar sakinlik batar :)

Alaçatıda bir cam atölyesinde sevgili ustamız Ekine cam boncuklar yapmayı öğretti;malesef boncuklar soğuyana kadar bekleyemedik ve uzun beklemesi gerekiyormuş camın soğuması için.Bu yüzden yapılmış olan boncukları fotoğraflayamadım.


çok değişik bir tecrübe oldu Ekin için,çok heyecanlandı kuzum..

burası ise Karaburundaki karikatürlü ev içine de girebilmeyi isterdim ama malesef kapalıydı.Biz de Turhan Selçuğu anıp bir fotoğraf çekmekle yetindik.Bu arada tatilimizin en önemli ve anlamlı anlarından birini de anlatarak bu uzun tatil postunu burda noktalayorum:)Ekinimin üst dişini gönderdik diş perisine:)dişsiz bir çocuk bu kadar mı tatlı olur yoksa kızım diye mi bana öyle geliyor:))))))))))))


çok yakında yeni çalışmalarımı yayınlayacağım,sevgilerimle..
Hiç yorum yok: