hoşgeldiniz


28 Aralık 2011 Çarşamba

Çiçekli Bluz

çiçekli buluzumu nihayet giyebildim ,ilk diktiğim bluz bu bu sene . resim çekerken kol boyum yalnış durmuş.biraz geri çekip kullanıyorum aslında dirsek altında..böyle kısa kalmış gibi duruyor. 12 yorum:

Derya Kuzusu dedi ki...

Çok severim bu tarz bluzleri, çok güzel olmuş iyi günlerde kullanın, böyle gördükçe kursa gitme istediğim tavan yapıyor.

romantikbutik dedi ki...

dikiş dikmek de örgü örmek kadar zevkli aslında ama daha problemli olabiliyor.eğer hevesin ilgin varsa denemelisin derim ben.marifetli olduğunu biliyorum ,çok daha güzellerini yapacağından eminim.birbirimizi tetikliyoruz ne güzel ben de senden şu ripple bataniyen konusunda ilham kapmıştım, kaptım ama hala yapamadım aklımın bi köşesinde arada bir beni dürtüyor :) sevgiler..

suhuba dedi ki...

Çok hoş olmuş. Ellerine sağlık. Kalıbı nereden?

romantikbutik dedi ki...

Teşekkür ederim ,kalıbı Burda dergisinden ama hangi ay olduğunu şu anda hatırlayamadım ,eve gidince bakar yazarım olur mu..ben kalıbın üzerinden bir iki değişiklik yaptım ama .kollar daha bol kesimdi biraz daraltıp büzgü koydum.bi de bel kısmında pens yaptım.görüşmek üzere..

mahmur prenses dedi ki...

kumaşın çok güzel sana da çok yakışmış arkadaşım iyi günlerde kullan. Bu ara sana yetişemiyorum :) iyice bi yerleşeyim görürsün sen :)))

romantikbutik dedi ki...

:) he he hadi bakalım :) bekliyorum:)

zeymuran dedi ki...

bence gayet başarılı çok yakışmıs elelerıne emeklerıne sağlık canım

romantikbutik dedi ki...

zeymuran; çok teşekkür ediyorum.sevgiler.

kibritci kız dedi ki...

iki kızın var demek biride sensin yani :)

o ne yaa !

çok şeker gülümsemişsin :)

ayrıca bluzunda çok güzel ve cici . güle güle giyin

sevgiler

suhuba dedi ki...

Romantik butik kalıbını hangi sayı model söyleyecektin. :)

romantikbutik dedi ki...

kibritçi kız; teşekkür ederim ,valla şımardım bu sözlerinle.sevgiler..

romantikbutik dedi ki...

sevgili suhuba ,kalıbın sayısını söyleyeceğim aklımda ama pek evde vakit geçiremedim bu ara hep dışarda geçti son 3-4 gün inan..söylicem söz :)